نرم افزار موبایل اندروید فنی و حرفه ای خراسان شمالی

white_tick.png

تلفن های ضروری

اداره آموزش و پژوهش :

058-32229619

اداره موسسات کارآموزی آزاد :

058-32229618

اداره سنجش و ارزشیابی مهارت :

رئیس اداره  : 32259113-058

کارشناسان اداره آزمون : 32259255-058

دبیرخانه اداره آزمون : 32264425-058

آخرین بروز رسانی سایت در 7روز, 1ساعت, 22دقیقه, 35ثانیه پیش صورت گرفته است.

هر ایرانی ، یک مهارت

نمایش از 15 مهر 1396 بازدید: 271
پرینت

اولین المپیاد ملی آزاد هوشمند سازی تاسیسات الکتریکی ساختمان با حضور نمایندگانی از استانهای همدان، گیلان، لرستان، خراسان شمالی، اصفهان، خوزستان، زنجان، سمنان و آذربایجان شرقی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۳ تبریز برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان خراسان شمالی، سعید غلامی نماینده استان خراسان شمالی جهت رقابت در  اولین دوره المپیاد آزاد (( هوشمند سازی تاسیسات الکتریکی ساختمان)) به استان آذربایجان شرقی محل برگزاری مسابقات اعزام شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان، ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان و شرکت کننده گان در اولین دوره المپیاد آزاد (( هوشمند سازی تاسیسات الکتریکی ساختمان)) گفت : امروزه،صنعت ساختمان به شدت در حال تغییر وتحول است و یکی از صنایع پررونق در دنیا از جمله کشور عزیزمان ایران به شما می رود.
وی خاطر نشان کرد: بحث مدیریت هوشمند سازی ساختمان که تحت عنوان BMS  نیزمطرح است، یکی ازصنایعی است که به کمک صنعت ساختمان آمده و جزو صنایعی است که مباحث مدیریتی، کنترلی و نظارتی را در بستر هوشمند سازی برای شهروندان به ارمغان آورده است و این صنعت در حال توسعه و رشد بوده و جامعه را متاثر می کند.
نماینده افزود: سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به عنوان مجموعه و نهادی آموزشی، لازم وضروری است که مباحث آموزشی این صنعت را ارائه و ترویج نماید و این کار مستلزم تربیت نیروی کارماهر است تا در این زمینه نیاز بازار کار و جامعه را فراهم نماید.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان،با بیان این مطلب که : ما در مجموعه اداره کل آموزش فنی وحرفه ای ، به المپیاد ها به صورت نوع دیگری از آموزش های فنی و حرفه ای و به عنوان آموزش های فنی و حرفه ای ۲ نگاه می کنیم، افزود: برگزاری المپیاد ها یکی از روش هایی است که ضمن معرفی صنعت و افراد متخصص در این زمینه، الگوسازی کرده و با گسترش این صنایع می توان در جامعه به مباحث ایمنی، صرفه جویی و بهره وری دسترسی پیدا کرد.
یعقوب نماینده در پایان برای یکایک رقابت کنندگان در اولین المپیاد ملی آزاد هوشمند سازی تاسیسات الکتریکی ساختمان آرزوی موفقیت نمود.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد
طراحی و پشتیبانی : توسط واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی-وب سایت : www.nkhtvto.ir تلفن : 8-05842245836 فکس : 05842236755