آخرین بروزرسانی:12 تیر 98

مهم ترین اخبار

پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و شرکت مخابرات خراسان شمالی: مرکز آموزش جوارکارگاهی مخابرات افتتاح شد

 

درپی تفاهم نامه منعقده اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی و شرکت مخابرات استان ، مرکز آموزش جوارکارگاهی مخابرات افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، « محمدرضا رضایی » مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در این مراسم  گفت : مرکز آموزش جوارکارگاهی مخابرات به منظور ارتقاء مهارت و توانمندی شاغلین مخابرات منطقه خراسان شمالی افتتاح شد.

رضایی با تاکید بر نقش نیروی انسانی ماهر و توانمند در افزایش بهره وری  و ارتقای جایگاه سازمان اظهارداشت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای متولی اجرای آموزشهای غیررسمی و تربیت نیروی انسانی ماهر در جامعه است که این آموزشها را به شیوه های مختلف از جمله : آموزش در مراکز ثابت ، سیار ، روستایی ، پادگان ، زندان ، صنایع ، جوار کارگاهی و ... ارائه می دهد.

وی با بیان اینکه  نیاز به آموزش و مهارت آموزی مقطعی نیست بلکه دائمی و همیشگی است خاطر شان کرد : فرایند آموزش پروسه ای است که می بایست به روز و باتوجه به نیاز جامعه اجرا گردد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ابراز امیدواری کرد:  صیانت از نیروی کار و ارتقای مهارت شاغلین مجموعه مخابرات با  ایجاد مرکز آموزش جوار کارگاهی محقق و نتایج خوبی حاصل گردد.

معاون مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی  نیز در این مراسم گفت : تعاملات آموزشی دو جانبه خوبی  با آموزش فنی و حرفه ای استان داشته ایم و امیدواریم با افتتاح مرکز جوار کارگاهی و ارائه آموزشهای موثر ، شاهد ارتقای مهارت فنی شاغلین این مجموعه باشیم.

نشاطی ،نیروی انسانی را از ارکان مهم هر سازمانی  دانست و افزود : با ارتقای توان مهارتی و فنی شاغلین مخابرات شاهد افزایش سطح کیفیت سیستم و پویایی و شکوفایی مخابرات خواهیم بود.

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد