آخرین بروزرسانی: 15 مرداد 1399

اخبار استان

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی : اشتغالهای پایدار ، راه رفع مشکل ایثارگران است

مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی ضمن تأکید بر ایجاد اشتغال‌های پایدار و اهمیت اشتغال فرزندان ایثارگران گفت: آن‌ها شایسته خدمات‌رسانی خالصانه و ویژه هستند و باید با توکل به خدای متعال در این راستا تلاش کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی ، جلسه بررسی وضعیت اشتغال و تفاهم‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دفتر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی برگزار شد.
این جلسه با حضور مدیرکل بنیاد خراسان شمالی و معاونین و کارشناسان بنیاد، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای، مدیرکل تأمین اجتماعی، مدیرکل درمان ، رئیس اداره اشتغال و کارآفرینی اداره تعاون و نماینده بهزیستی تشکیل شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی ضمن تأکید بر ایجاد اشتغال‌های پایدار و اهمیت اشتغال فرزندان ایثارگران گفت: آن‌ها شایسته خدمات‌رسانی خالصانه و ویژه هستند و باید با توکل به خدای متعال در این راستا تلاش کنیم.

سید عابس حسینی ادامه داد: یکی از مشکلات عمده امروز جامعه ایثارگری مربوط به بیکاری است، لذا برای حل مشکلات و رفاه ایثارگران و برطرف کردن موانع اشتغال فرزندان آن‌ها از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد و این را یکی از افتخارات دوران خدمت خود می‌دانم.

وی ابراز داشت: همه ملت در هر جایگاهی که هستند مدیون ایثار و مقاومت شهیدان هستند، لذا فرهنگ قدردانی و تجلیل از صبر و ایثار خانواده شهدا باید به معنای واقعی در جامعه تقویت شود.

وی با تأکید بر اینکه باید با برنامه‌ریزی کوتاه، میان و بلندمدت در جهت ارتقاء خدمات‌رسانی به ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا حرکت کنیم تصریح کرد: خوشبختانه تلاش‌های صورت گرفته در بنیاد منجر به ایجاد آرامش خوبی در بین ایثارگران شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی مسئله اشتغال فرزندان ایثارگران را یکی دیگر از دغدغه‌های جدی این نهاد برشمرد.
روز فراخ معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی نیز در این جلسه ضمن تأکید بر رفع مشکل اشتغال ایثارگران بابیان اینکه مدیریت جهادی، جهاد و تلاش در مسیر ارزش‌های الهی و اهل‌بیت (ع) شرط اصلی و لازم برای موفقیت خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران است، بیان کرد: رفع مشکلات جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا سخت اما ارزشمند است و باید به‌صورت ویژه برای موفقیت در این حوزه و حل مشکلات جامعه ایثارگران گام برداریم

.لازم به ذکر است ؛ تفاهم نامه فی مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با موضوع حمایت از اجرا و توسعه طرح های خود اشتغالی و کارآفرینی خانواده معزز شهدا و ایثارگران و استفاده از ظرفیت های موجود دو دستگاه منعقد شده است.

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی

نظر خود را درباره وبسایت اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی بیان کنید؟

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل فنی و حرفه ای خراسان شمالی می باشد