نرم افزار موبایل اندروید فنی و حرفه ای خراسان شمالی

white_tick.png

تلفن های ضروری

اداره آموزش و پژوهش :

058-32229619

اداره موسسات کارآموزی آزاد :

058-32229618

اداره سنجش و ارزشیابی مهارت :

رئیس اداره  : 32259113-058

کارشناسان اداره آزمون : 32259255-058

دبیرخانه اداره آزمون : 32264425-058

آخرین بروز رسانی سایت در 8روز, 11ساعت, 15دقیقه, 16ثانیه پیش صورت گرفته است.

بزرگداشت هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر

مقاله ها

نمایش از 19 آذر 1392 بازدید: 10137
پرینت

روشهای اطلاع رسانی خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی

 مخاطبین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی شامل گروههای هدف مختلف به شرح ذیل می باشند که اطلاع رسانی ها از طرق مختلف به آنها انجام  می شود .

این گروههای هدف عبارتند از : 1-  عموم مردم 2- دانشجویان 3- دانش آموزان 4-  کارکنان دستگاههای اجرایی 5- روستاییان 6- مدیران ، موسسن و مربیان آموزشگاههای آزاد7- کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان  8- مربیان رسمی ، پیمانی و حق التدریس مراکز دولتی 8- صنایع و کارخانجات 9-   مدیران کل و روسای ادارات استانی و شهرستانی 10- مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای کشور 11- مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای استانها 12- روسای مراکز آموزشی استان 13- اعضای کمیته های مختلف اداره کل 14- روسای و مسئولین ستادی اداره کل

اطلاع رسانی از طرق سایت اینترنتی

وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی با تلاش واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات استان طراحی و بر اساس آمایش فعالیتهای انجام شده در اداره کل و مراکز بر روی وب بارگذاری شد .برای راحتی مراجعین عزیز و بر اساس دستورالعمل میز خدمت الکترونیک ،  منوی میز خدمت الکترونیک در صفحه اصلی سایت جایگذاری شده که کلیه خدمات شناسه دار این سازمان را پوشش میدهد . کلیه مراجعین قادر به دریافت و انجام خدمت مورد نظر از دانلود دفترچه های دوره های آموزشی ،ا ثبت نام در دوره ها و شرکت در آزمون و سایر خدمات مربوط به آن می باشند.

این وب سایت دارای پهنای باند بالا و سرعت مناسب در لود می باشد که توسط واحد فناوری اطلاعات کلیه بخش های آن seo و بهینه سازی گردیده اند .

بخش های وب سایت شامل انعکاس کلیه اخبار استان و مراکز ، معرفی ادارات و واحدهای  ستادی ، معرفی مراکز آموزشی ، اطلاعیه ها می باشد.  

اطلاع رسانی از طریق سامانه ارسال پیام کوتاه

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره  30006917765765  نسبت به ارسال پیامها ، اطلاعیه ها ، مکاتبات فوری ، آگهی ها به گروههای هدف خود اقدام می نماید همچنین دریافت انتقادات ، پیشنهادات ، گزارشات و شکایات نیز از طریق پیام کوتاه به این شماره قابل دسترسی است  

اطلاع رسانی مکتوب

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی به ارسال مکاتبات نیز نسبت به اطلاع رسانی به مخاطبین و گروههای هدف خود اقدام می نماید . مکاتبات از طریق پستی یا و در صورت امکان از طریق اتوماسیون اداری و یا سیستم شبکه دولت به دست مخاطبین می رسد . 

اطلاع رسانی از طریق شبکه داخلی

کلیه مکاتبات و اطلاعیه های کارکنان استان از طریق شبکه vpn داخلی اداره کل رد و بدل می شود .

اطلاع رسانی پستی

کلیه مکاتبات اداره کل که از طریق شبکه دولت و اتوماسیون اداری قابل ارسال نیستنند از طریق پستی طی قرارداد با اداره کل پست استان انجام می شود.

اطلاع رسانی نمایشگاهی

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، مراکز آموزش فنی و حرفه ای دولتی و آموزشگاههای آزاد استان با برگزاری نمایشگاهها و یا شرکت در نمایشگاههای دوره ای که در سطح استان برگزار می شوند اقدام به نمایش و اطلاع رسانی خدمات ، توانمندیها و دستاوردهای خود به مخاطبین اقدام می نمایند .

 

اطلاع رسانی از طریق بروشور

روابط عمومی اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان از طریق طراحی و چاپ بروشور ها و بروزرسانی آنها نسبت به معرفی خدمات اداره کل و مراکز اقدام می نمایند .

جهت دانلود بروشورهای معرفی خدمات اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان از طریق لینک های زیر اقدام نمایید .

بروشور معرفی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی

بروشور خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی

بروشور معرفی و خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 1 بجنورد(برادران –شهید توکلی زاده)

بروشور معرفی و خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 بجنورد(دومنظوره –شهید یزدانی)

بروشور معرفی و خدمات مرکز شماره 3 شیروان(برادران-شهید حاجیلو)

بروشور معرفی و خدمات مرکز شماره 4 اسفراین( برادران-شهید رحیم زاده)

بروشور معرفی و خدمات مرکز شماره پنج جاجرم (برادران-شهید عزیززاده)

بروشور معرفی و خدمات مرکز شماره شش مانه و سملقان(برادران-شهید پاکدل)

بروشور معرفی و خدمات مرکز شماره هفت فاروج(دومنظوره-آیت الله نجفی)

بروشور معرفی و خدمات مرکز شماره ده شیروان (دومنظوره –کوثر)

بروشور معرفی و خدمات مرکز شماره یازده جاجرم(خواهران- نه دی)

اطلاع رسانی از طریق کتابچه های راهنما

جهت دانلود کتابچه راهنمای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی بر روی لینک زیر کلیک کنید .

 

اطلاع رسانی از طریق پادکست ( فایل صوتی راهنما)

طرح اطلاع رسانی از طریق فایل صوتی راهنما (پادکست ) در حال اجرا توسط روابط عمومی اداره کل می باشد و در نظر است کلیه خدمات پرکاربرد اداره کل و مراکز از از طریق ایجاد فایل صوتی راهنما به اطلاع مردم رسانده شود . مزایای این روش استفاده همه اقشار حتی افراد بی سواد از این راهنمایی ها است به محض آماده شدن این فایلهای راهنمای صوتی در روی وبسایت اداره کل بارگذاری خواهد شد .  

اطلاع رسانی از طریق تراکت  و بنر

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی در طی سال به صورت ادواری و با توجه به وقایع و رویدادهای مربوط به آموزشهای فنی و حرفه ای جهت اطلاع رسانی سریع و بصری اقدام به تبلیغات محیطی از طریق تراکت و بنر می نماید . در این روش به طور وسیع و در تعداد قابل توجه چاپ بنر و تراکت انجام شده و با کسب مجوز از شهرداری های شهرها در منظر عموم مردم و مخاطبین قرار می گیرد .

اطلاع رسانی از طریق مجلات و روزنامه ها

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی مسئولیت انعکاس اخبار استان و شهرستانها و حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای در استان به رسانه ها را بر عهده دارد . این رسانه های شامل رسانه های دیداری و شنیداری و ارتباط جمعی شامل رادیو ، تلویزیون ، خبرگزاریها ، پرتال های خبری ، روزنامه ها و مطبوعات  می باشد .

بخش فنی و حرفه ای در آیینه رسانه ها بر روی وبسایت اینترنتی نیز جهت انعکاس اخبار حوزه آموزشهای فنی و حرفه ای استان در رسانه ها به زودی بر روی وب سایت استان بارگذاری خواهد شد . 

 

 

اطلاع رسانی از طریق رسانه ها

تایپک و فروم

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد
طراحی و پشتیبانی : توسط واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی-وب سایت : www.nkhtvto.ir تلفن : 8-05842245836 فکس : 05842236755